Info & DownloadRegistraceHistorie & NovinkyVaše návrhyFAQBETA sekce

Popis Programu:

Hlavním úkolem programu WEB Manager je usnadnit aktualizaci stránek z lokálního disku na server poskytovatele. Program vždy před aktualizací porovná stav všech souborů se zázname a pro aktualizaci připraví jen ty soubory, které jsou nové nebo změněné. Tím se značně ušetří čas při kopírování stránek na server.

Další s možností programu je provádět operace s obsahem souboru. Stávající verze podporuje zatím jen tzv. "Interní příkazy", což jsou příkazy umístěné v textových souborech, které program nahradí jejich výsledkem. Můžete tak do stránek snadno vkládat jiné soubory (např. menu, které je pro každou stránku stejné), velikosti souborů a komentáře k souborům, které WEB Manager podporuje kompatibilně s ACDSee. Aktualizujete-li například váš program na novou verzi, stačí změnit komentář (s verzí) a WEB Manager automaticky aktualizuje také všechny stránky, které obsahují komentář daného souboru.

Instalace:

Z důvodu úspory místa a také mého i vašeho času, jsou distribuovány zvlášť všechny potřebné knihovny, včetně runtime knihoven. Tento balík je společný pro všechny mé programy, takže jej stačí stáhnout jen jednou. Další knihovny, které potřebují konkrétní programy pak již budou distribuovány s nimi.

Samotný instalační balík programu WEB Manager je zabalen jako RAR archív, v němž se nachází spustitelný instalační program a PGP digitální podpis pro ověření platnosti.


WEB Manager
verze: 0.8 FINAL revize 2 (20.2.2004)  velikost: 370 647B

Runtime knihovny pro VB
verze: VB6 - SP5,   velikost: 1 864 192B


Program získal ocenění    Nejlepší možné hodnocení serveru Slunečnice.cz - serveru freeware a shareware


Upozornění:
WEB Manager je teprve ve stádiu ranného vývoje.
Momentálně je již k dispozici plná verze (po 5 betaverzích), ale na testování se stále podílím jen já, takže mě prosím informujte o případných nedostatcích.
Děkuji za pochopení.

Distribuce programu:

Program je šířen jako SHAREWARE s následujícími podmínkami:
  • Program je možné bez registrace používat neomezeně dlouhou dobu. V DEMOVERZI však nelze ukládat konfigurace a zpracovávat WEBové stránky s více než 30 soubory.
  • Registrací lze ZDARMA získat licenci na jeden rok, bez jakýchkoliv dalších omezení a včetně dalších výhod, které se vztahují k registraci, jako je uživatelská podpora.
  • Po vypršení této licence vám budou i nadále plně fungovat všechny verze programu vydané před jejím vypršením. Licenci lze prodloužit zasláním emailu s žádostí o prodloužení. Uvěďtě prosím, jméno a email na který byla registace uskutečněna.
  • Speciálním typem licence je BETATSTERSKÁ licence, která je poskytována na určitě období v rámci vzájemné spolupráce na vývoji programu, tedy především na jeho testování. Konkrétní podmínky jsou zatím stanovovány individuálně.Ještě nemáte vlastní prezentaci na internetu ?Poslední aktualizace (upload) této stránky: 1.1.1970 01:00:00; Stáhnutí této stránky: 15.12.2019 13:29:16 Design by ATom